Oshine is a beautiful creative multi-layout, multi-purpose wordpress portfolio theme with 18 unique demos. Oshine has been rated as one of the Best Portfolio & Photography themes in many popular blogs. We have carefully crafted each & every demo to ensure that a clean and modern design is carried through. Great design and Powerful features makes Oshine irresistible.

Follow Us

Copyright 2014 Brand Exponents All Rights Reserved

HAKKIMIZDA

AKSİS Teknik servis ve bilişim sistemleri, bilişim teknolojileri alanındaki uzmanlığını, araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle bütünleştirerek kurumsal firmalara her türlü donanım ve yazılım ürünlerinin satış, pazarlama, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.
AKSİS Teknik servis ve bilişim sistemleri bünyesinde kazandığı tecrübeleri paylaşmak, Müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelere taşıyan iş performanslarını artırarak maliyetlerini düşüren nitelikli çözümlerle değerler yaratmaktır.

0037

0036

Teknik kadrosu ile birlikte network ağları ve hardware alanında anahtar teslim sistemler kurmakta, bunları yazılım ve teknik bakım anlaşmaları ile desteklemektedir.
Ürün ve hizmetlerimiz, müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek, işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız.
Yerinde servis talep etmek için bizimle iletişime geçin
Bize Ulaşın

Tamir talebinizi oluşturun bizi arayın. Telefonla ÜCRETSİZ destek verelim.
Telefon desteği yetersiz ise ÜCRETLİ yerinde servisimizden yararlanın.
Hemen tamir için teknik servis elemanlarımızı yollayalım.

2. EL Ürünlerimiz